top of page
Nejen pro ty, kteří milují skvělou lomnickou atmosféru a úžasné lektory, přinášíme nakopávací dávku ve formě dalších workshopů. 
Carli Jefferson2 - photocredit Paul Emery.jpg

Carli se narodila v roce 1978 v Essexu v Anglii, kde své dětství trávila tancováním, malováním, hraním na ulici a propadáním se do vlastní fantazie. Od roku 1981 začala studovat různé taneční styly včetně stepu, jazzu, baletu, moderního a scénického tance, fyzického a pohybového divadla, flamenca i butó. Současně se věnovala i malování a kreslení, fotografii a filmu, light designu i sound designu. V roce 2000 absolvovala na Brighton University obor propojující tanec s ostatními médii. Naskočila do světového turné perkusové skupiny STOMP, se kterou i poprvé navštívila Prahu a nechala se zde okouzlit městem, kulturou i místními tvůrci a hudebníky. Během turné se do České republiky stále vracela za různými projekty a pokusy a po třech letech se zde i zabydlela. Její žánry i disciplíny prostupující přístup k tvorbě se uplatnily v mnoha specifických projektech, spolupracovala například s ProjectWINGS, Kompany Malakhi, Dance 2XS, BDS Academy, Art Edition, UK Ska kapela Madness, JAD company, Ondřejem Havelkou & Melody Makers, Bratislava Hot Serenaders, Jiřím Kornem & 4-Tet, Věrou Gondolánova, Lucií Bílou & Beatburger Band…

Stejně jako si celý dosavadní život užívá svůj aktivní pobyt na jevišti, tak miluje i vyučování dětských i dospělých studentů, které učí jak tanci, tak propojování různých uměleckých disciplín. V posledních letech se aktivně věnuje hudbě, hraje na bicí a zpívá a píše texty pro electro popovou skupinu Cartonnage. Choreografii připravila pro muzikál Marie Antoinetta v Divadle Hybernia, pro cirkusové představení Loser(s), tragikomedii Nesnesitelné svatby v Divadle na Vinohradech či projekt Mary Stuart s Prague Shakespeare Company.

V současné době pracuje také jako kurátor a tvůrce různých performance a výukových programů. 

Taneční workshop
s Carli Jefferson

Místo konání: sál Orlovny, Lomnice

Datum: 10. září 2022

Cena: 1200,-

Přihlášky:
letnisborovadilna@gmail.com (Barbora Pavlišová, tel.: 724 775 396)

PROGRAM WORKSHOPU

9.00  – 9.30          příjezd

9.30  – 12.30         dopolední blok

13.30 – 18.00         odpolední blok

Objevíte muzikalitu ve vašem těle. 

 

 

Rytmus bude pohonným motorem celého workshopu.

 

 

Carli vás naučí, jak zapojit celé tělo.

 

 

Navede vás, jak vyjádřit svoje pocity.

 

Zatančíte si improvizovaně.

 

Pokusíte se poslouchat vlastní instinkty a pomocí nich komunikovat s dalšími lidmi.

 

bottom of page