ilustrativni stage letni sborove dilny

PŘIHLÁŠKA NA 14. LETNÍ SBOROVOU DÍLNU

Milí příznivci LSD,
 

víme, že se už stejně jako my nemůžete dočkat doby, kdy se budete moci přihlásit na LSD 2021. Vzhledem k situaci, která je trochu divoká a nejistá, nedokážeme odhadnout, jak se vše vyvine a kdy dojde k uvolnění. Vyčkáme na příznivější čas až vás budeme moci informovat o možnostech ubytování a stravování. Bez těchto informací se nemůžeme posunout. Dopřejte nám čas. V pravou chvíli se ozveme na facebooku a na webových stránkách. Děkujeme za pochopení.

Moc se na vás těšíme a doufáme, že se sláva LSD bude šířit navzdory větru, vichrům i virům.

Zpěvem proti trudomyslnosti zvítězíme!!!

Barbora Pavlišová

INFORMACE K PŘIHLÁŠCE

Platební podmínky

Účastnický poplatek je nutné zaplatit do 14 dnů od zaslání přihlášky na LSD. Ubytování se hradí na místě při registraci (kromě Penzionu pro Sýpkou – platba přímo v penzionu).

Jako variabilní symbol uveďte datum svého narození (DDMMRRRR tak, jak uvádíte v přihlášce), jinak platba nedohledáme.

 

Dokladem vašeho přijetí na LSD je výpis z přihlášky. Najdete jej ve svém e-mailu. Prohledejte i spam. Vyplňte správě svůj email do přihlášky, jinak výpis neobdržíte.

Ceny za workshop

Ateliér Lukáše Prchala: 2 600 Kč

Ateliér Jana Mikuška: 2 600 Kč

Ateliér Alice Bauer: 2 600 Kč

Kde probíhá výuka

Výuka bude probíhat v synagoze, v kostele i na zámku, případně v dalších prostorách v Lomnici.

Ubytování

Veškeré ubytovací kapacity (penzion, priváty a internát) jsou v Lomnici a okolí rezervovány organizací LSD a nelze je objednat individuálně (netýká se Zámeckého penzionu).

 

Ubytováváme na základě vašich požadavků uvedených v přihlášce, ale pouze do vyčerpání kapacit. V případě, že vámi objednané místo bude již naplněné, budeme vás kontaktovat a nabídneme případně i jiné ubytování v Tišnově a okolí.

 

Do přihlášky lze uvést své požadavky na ubytování (spolubydlící), ale není v našich možnostech je vždy splnit. Zvláště v případě pozdějšího přihlášení na LSD se stává, že místa již nejsou k dispozici.

Vzhledem k malé kapacitě lůžek v místě, nelze rezervovat celé pokoje. Do vašich pokojů budou, v případě volných lůžek, ubytovávaní i jiní zájemci.

Ceny privátů jsou závislé na standardu ubytování. Některé mají společné sociální zařízení s majiteli. Ceny se pohybují od 250 do 350 Kč/noc.

Ubytování v internátu Fortika je možné pouze na celou dobu dílny. Nelze ji zkrátit, protože pronajímatel tuto možnost nenabízí.

Orlovna nabízí ubytování na vlastních karimatkách.

Stravování

Bude upřesněno.

PŘIHLÁŠKA

Přihlášky na 14. letní sborovou dílnu 2021 budou k dispozici na tomto místě.
 

Přihláška není kompatibilní s mobilními aplikacemi chytrých telefonů.

K vyplnění použijte stolní počítač nebo notebook.

Zpracováváme pouze první zaslanou přihlášku. Systém další nepřijímá.
V případě změn nás kontaktujte telefonicky či emailem. 

Vyplňte správně svůj e-mail v přihlášce. Pokud bude chybný,
nedojde vám zpětně výpis a ani žádné další informace.

Odesláním přihlášky uděluji organizátorovi akce dobrovolně svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rámci potřeb organizace. Souhlasím s tím, že poskytnuté osobní údaje budou vedeny pouze v interním archivu a použity výhradně pro účely LSD. Rozsah poskytnutých osobních údajů se shoduje s údaji uvedenými v přihlášce. Účastník uděluje tímto souhlas k pořizování jakýchkoli fotografií, a to v jakékoli formě, v rámci akce a k jejich následnému použití. Účastník má právo od správce přístupu ke svým osobním údajům požadovat opravu, omezení či výmaz. Veškerá tato práva lze uplatnit u správce na letnisborovadilna@gmail.com

Stornopodmínky:

• do 30 dní před začátek LSD návrat plné částky

• do 15 dní 50% z celkové částky

• od 14. dne 100% z celkové částky