Lomnický zámek

CO TO JE DÍLNA?

Mezinárodní pěvecký workshop pro sbory, menší pěvecká uskupení, sólové zpěváky, sbormistry a jednotlivce, jehož součástí je plno koncertů a společenských akcí.

V roce 2020 pro vás připravujeme 3 sborové ateliéry, sólový seminář pro sólové zpěváky a seminář A Cappella.

Dílna probíhá v malebném historickém městečku Lomnice, které oplývá specifickou atmosférou. Akce se konají na zámku, v kostele, v místní synagoze a na otevřených prostranstvích obou historických náměstí.

Věže lomnického kostela

JAK FUNGUJÍ SBOROVÉ ATELIÉRY?

Ateliéry vedou přední hudebníci či sbormistři daného žánru z ČR a zahraničí. Výuka probíhá v prostorách zámku, školy či synagogy. Začíná den po registraci, trvá zpravidla tři dny a je zakončena závěrečným koncertem všech ateliérů a seminářů.

Sborové ateliéry se zaměřují na netradiční hudební žánry, hudbu autorskou českou i zahraniční, atd. Nezřídka jsou skladby složené či zaranžované výhradně pro účely lomnické dílny. Lektoři často působí jako sbormistři jen v rámci LSD.

 

Kapacita ateliérů je omezena, proto se vyplatí podat si přihlášku co nejdříve ;).

Brian Fentress gospel

SEMINÁŘ SÓLOVÉHO ZPĚVU

Každý rok je na dílně otevírán seminář sólového zpěvu, jehož podmínky se mění dle aktuálních požadavků lektorů. 

Účastníci mají vždy možnost naučit se něco nového a vyzkoušet si individuální vedení, díky kterému se mohou velmi rychle posouvat dopředu a překvapit tak sami sebe. 

Alice Bauer - Acappella

A CAPPELLA

Tento seminář je určen pro zpěváky, kteří působí v menších vokálních uskupeních, nebo si to chtějí alespoň vyzkoušet. Je rozdělen na dvě samostatně pracující skupiny. Počet účastníků v jednotlivých seminářích se řídí výběrem lektora, zpravidla je to maximálně 6 členů ve skupině. Účastníci semináře mají v ceně i přístup do určitých ateliérů.

Dita-Kosmáková.jpg

Tel.:

+420 724 775 396

Pořadatel: 

Lomnický Sbor Disharmonických amatérů, z.s.
Palackého náměstí 330, 679 23 Lomnice