top of page
Nejen pro ty, kteří milují skvělou lomnickou atmosféru a úžasné lektory, přinášíme nakopávací dávku ve formě dalších workshopů. 
8ba1f1_735b963ff7ed47c3b63570aee0576aac_mv2.webp

Rod Paton je improvizátor tělem i duší a autorem vlastní hudební teorie zvané „Lifemusic“. Miluje všechny tóny, i ty „špatné“, takže kritiky se od něj nedočkáte.

Mimo to mluví výborně česky.

"Osobně jsem zažila možnost žít muziku přímo s Rodem, kdy jsme se sešli na jedné zkoušce ještě než nás dostihl virus. Byly to neuvěřitelné dvě hodiny plné nekonvenčního rozhovoru skrze neviditelnou energii zvuků. Rozhovor, který byl plný a hluboce smysluplný, přitom přirozený jako kdybychom si povídali."

Barbora Pavlišová

"Scat a improvizace" workshop s Rodem Patonem

Zazpíváte si společně se zkušeným mistrem improvizace.

 

 

Zažijete úžasnou atmosféru muziky s jedinečnou osobností.

 

 

Kurz je vhodný jak pro profesionály i amatéry, protože každý si odnese své.

 

 

Zakusíte možnost volného projevu.

Získáte plnou náruč inspirace a nových impulzů.

Budete mít možnost vystoupit ze zajetých kolejí předepsaných not.

 

Místo konání: pivovar Genius noci, Lomnice

Datum: 17. listopadu 2021

Cena: 1600,-

Kapacita kurzu: 8 osob

Objednávky:
letnisborovadilna@gmail.com (Barbora Pavlišová, tel.: 724 775 396)

 

V ceně kurzu je i oběd.

PROGRAM WORKSHOPU

9.00  – 9.30          příjezd

9.30  – 12.30         dopolední blok

13.30 – 16.30         odpolední blok

17.00                    závěrečná veřejná prezentace

Lifemusic book.jpg

Biografie

 

Rod  je rodilým Velšanem z Pembrokeshiru v Západním Walesu.  Po skončení studií ve Velké Británii, strávil několik let ve Východní Evropě, kde studoval kompozici, hru na lesní roh a hudbu moravského skladatele Leoše Janáčka. Po té pracoval jako skladatel a universitní učitel, kde s specializoval na sociální aspekt hudby a její terapeutické možnosti v rámci improvizace. V roce 1995 ukončil doktorát na Universitě Sussexu a začal se věnovat komunitním projektům, které přinášely větší možnosti a dostupnost pro kreativní vyjádření hudby. Jeho největší skladatelský počin „Ascension Jazzmass“ Jazz Journal International popsal jako „svědectví o lidské duši“ a jeho knihu „Lifemusic“ označilo Sounding Board Magazine jako „zlatý důl“. V současné době se zabývá zejména propagací svého programu založeného na metodě Lifemusic.  Setkat se s ním můžete i v České republice, která je pro něj druhým domovem.

bottom of page