MEZINÁRODNÍ
PĚVECKÝ WORKSHOP

1. – 6. 7. 2021

14. LETNÍ SBOROVÁ DÍLNA

Přátelé zpěvu, Lomnice a života vůbec,

14. dílna 2021 bude.  Lépe řečeno ji pro vás chystáme a doufáme, že se neobjeví nic mimořádného, situace se uklidní a z Půlnočního království se opět stane to Miroslavovo, kde se může zpívat.

Po téměř dvouleté pauze se mnozí těší na atmosféru, která je v Lomnici vždy tak vřelá a jiskřivá. Pravidelní účastníci tesklivě lkají nad rokem bez LSD, ale věřte, děláme co můžeme, abychom tu jízdu nezpomalovali.

 

Letos chystáme dílnu trochu jinak. Donutily nás okolnosti z různých důvodů a my se musíme přizpůsobit. Připravujeme dva velké ateliéry vedenými našimi dvěma matadory Lukášem Prchalem a Honzou Mikuškem. Oba mají připravená opět nová témata, až se sama pozastavuji, kde stále berou svoji nekonečnou inspiraci. Krom nich do Lomnice znovu přijede Alice Bauer, která překvapí jiným nasměrováním svého ateliéru. Přestaví se tu dost neotřele v nových intencích, což mne osobně na ní ohromně baví. Její toulání po hudebních planetách mi připomíná Malého prince, který stále s otevřenou náručí vstřebává nové impulzy.

LSD 2021 bude převelice zajímavým experimentem, ale vy kteří znáte genia loci (i noci) dobře víte, že se do oázy zvanou Lomnice vydáte na jakémkoli karavanu přes jakkoli pustou poušť, abyste došli cíle a mohli se napít z tak osvěžující studnice vody zvanou Letní sborová dílna.

Pavlišová Barbora

Vše, co jste se chtěli dozvědět o Letní sborové dílně a báli jste se zeptat. 

Letos je opět z čeho vybírat! Podrobnosti o ateliérech, do kterých se můžete přihlásit, najdete tady a nikde jinde... 

Podrobnosti o festivalu, který doprovází Letní sborovou dílnu. Podrobný program a seznam účinkujících.

CO JE LSD?

LSD neboli Letní sborová dílna je mezinárodní pěvecký workshop pro sbory, menší pěvecká uskupení, sólové zpěváky, sbormistry a jednotlivce, jehož součástí je plno koncertů a společenských akcí.

V roce 2021 pro vás připravujeme opět zajímavý program.

Dílna probíhá v malebném historickém městečku Lomnice, které oplývá specifickou atmosférou. Akce se konají na zámku, v kostele, v místní synagoze a na otevřených prostranstvích obou historických náměstí.

Tel.:

+420 724 775 396

Pořadatel: 

Lomnický Sbor Disharmonických amatérů, z.s.
Palackého náměstí 330, 679 23 Lomnice

Noty

ilustrativní detail not